NH Hungary Szállodaüzemeltető Kft. logo

Housekeeping Supervisor/ Gondnoknő-gondnok

  • Cég neve

    NH Hungary Szállodaüzemeltető Kft.

  • Munkavégzés helye

    1137 Budapest, Vígszínház utca 3h.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szállodai szobák és közösségi terek takarításának ellenőrzése a Housekeeping Manager irányításával
  • A Housekeeping Manager napi munkájának segítése
  • Szobaasszonyok munkájának irányítása, ellenőrzése és javítása
  • Műszaki hibák javíttatása, ellenőrzése
  • Riport eltérések ellenőrzése
  • Tisztítószerek töltése, kiadása és nyilvántartása
  • Új dolgozók betanítása
  • Szobák takarítása
  • Vendégek szállodával szembeni elvárásainak teljesítése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Megbízható, felelősségteljes és határozott fellépés
  • Ápolt megjelenés
  • Kiváló kommunikációs képesség és magas szintű szervezőkészség
  • Barátságos, vendégközpontú magatartás
  • Alapos, pontos és önálló munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás előny
  • Szállodában szerzett szakmai tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, hosszútávú munkalehetőséget ajánlunk.
  • A fizetés versenyképes lesz, követi a piaci igényeket.
  • SZÉP kártya juttatást és ingyenes személyzeti étkezést is biztosítunk dolgozónknak.
  • Vidéki dolgozóinknak a törvényileg meghatározott munkábajárási támogatás.
  • Munkaruhát is adunk, és tisztíttatjuk is, hogy mindig makulátlan legyen a megjelenésed!
  • A munkahely igényes és könnyen megközelíthető, belvárosi lokációval.
  • Világszerte élvezheted a dolgozói kedvezményeket szállodáinkban.
  • Családodat és barátaidat is kedvezményekkel lepjük meg.
  • Csapatunk befogadó és professzionális.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az NH Budapest City Hotel stabil hátterű nemzetközi Minor Hotels szállodalánc tagjaként a Vígszínház közvetlen szomszédságában várja a pihenni vágyó utazókat a világ minden tájáról. A szálloda 160 kényelmes szobával, konditeremmel, szaunával, bárral és étteremmel igyekszik az itt megszálló vendégeket minden igényének megfelelni. Kiváló kiindulási pont városnézéshez, de a konferenciatermeknek köszönhetően üzleti rendezvények számára is ideális helyszín.

A jelentkezéseket magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal várjuk!