Housekeeping Supervisor

  • Cég neve

    Aquincum Hotel Budapest

  • Munkavégzés helye

    1036 Budapest, Árpád fejedelem útja 94.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Koordinálod a szobatakarító munkatársak munkáját
  • Betanítod az új munkavállalókat
  • Ellenőrzöd a vendégszobák tisztaságát
  • Kezeled az esetlegesen felmerülő vendégpanaszokat
  • Ellenőrzöd a szervízszobák feltöltöttségét
  • Feltöltöd a minibárokat
  • Gondoskodsz a pót- és gyermekágyak bekészítéséről és beágyazásáról
  • Folyamatosan ellenőrzöd a szálloda minőségi sztenderdjeinek való megfelelést

Elvárások

  • Jó állóképességgel rendelkezel
  • Megbízható vagy, precízen, önállóan és lelkiismeretesen végzed el a munkádat
  • Hétvégi munkavégzést vállalsz
  • Rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal
  • Angol nyelv alapfokú ismeretével rendelkezel
  • Előny: Opera PMS program ismerete

Amit kínálunk

  • Kellemes munkakörnyezet, barátságos csapat vár Rád
  • Térítésmentes étkeztetést biztosítunk
  • Bejelentett munkaviszonyod lesz korrekt bérezéssel
  • Munkaruhát biztosítunk számodra
  • Támogatjuk a munkába járásodat
  • Ösztönző programokon vehetsz részt
  • Élvezheted a Spa részlegünket
  • Ingyenesen használhatod a dolgozói parkolónkat

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd
  • Masszázs

Céginformáció

A nemzetközi Corinthia szállodalánchoz tartozó óbudai Aquincum Hotelbe Housekeeping Supervisor pozícióba keresünk új munkatársat teljes munkaidőben.

Várjuk jelentkezésedet a 'Jelentkezem' gombra kattintva.

Nemzetközi szállodalánc által nyújtott stabil hátteret biztosítunk már 30 éve, ahol megbecsüljük és elismerjük a munkádat.
****Aquincum, több van bennünk.****