The Ritz-Carlton, Budapest - ADRIA-PALACE KFT. logo

Housekeeping Coordinator

  • Cég neve

    The Ritz-Carlton, Budapest - ADRIA-PALACE KFT.

  • Munkavégzés helye

    1052 Budapest, Deák Ferenc tér 9.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Workstation
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Takarítás koordinálása
  • A műszak végén zárja be a szobát, hogy biztosítsa a kijelölt szobák tisztaságát, és közölje a problémákat a következő műszakkal.
  • Ellenőrizze a szobák állapotát a jelentésben, határozza meg az eltérést mutató szobákat, rangsorolja a szobák takarítását, és frissítse a távozó vendégek szobáinak állapotát.
  • A műszak során felmerülő kiegészítésekről vagy változásokról tájékoztatja a takarító személyzetet.
  • Segíti a takarítás vezetését a takarítás és a mosoda napi tevékenységeinek irányításában.
  • Kapcsolattartás a Housekeeping, a gépészet, a Front Office és a mosoda erőfeszítéseinek összehangolása érdekében.
  • Ellenőrizze és oldja meg az eltérő szobákkal kapcsolatos problémákat a Front Deskkel (pl. a vendéget kijelentkezésre tervezték, de táskákat találtak a szobában).
  • Előkészíti és kiosztja a szobabeosztásokat a takarító személyzetnek.
  • Koordinálja a VIP-szolgáltatást, hogy biztosítsa a VIP igényeinek kielégítését a tartózkodás során.
  • A "Do Not Disturb" szobák listájának rögzítése, figyelemmel kísérése és frissítése.
  • Jelentések futtatása annak megállapítására, hogy hány szobát adtak el minden nap, beleértve az érkezők, távozók és az üres készenléti szobák számát.
  • Dokumentálja az eltérést mutató szobákat, és továbbítsa a recepciónak, a menedzsernek vagy a könyvelésnek.
  • A sürgős szobák és a korábban a "Ne zavarjanak" listán szereplő szobák kiosztása a takarítóknak, amint azok felmerülnek.
  • A nap folyamán kommunikáljon a takarítókkal annak biztosítása érdekében, hogy az üres, piszkos szobákat a szükséges időpontban kitakarítsák.

Elvárások

  • Középiskolai / szakközépiskolai vagy szállodai végzettség.
  • Képes a vendégekkel/látogatókkal, a vezetőséggel és a munkatársakkal angol nyelven világosan és kellemesen kommunikálni, hogy azok megértsék, mind személyesen, mind telefonon.
  • Képesség olvasható kommunikációra.
  • Képes alapvető matematikai számítások elvégzésére.
  • Számítógépes ismeretek.
  • Korábbi tapasztalat luxuskörnyezetben.
  • A helyi látnivalók, szolgáltatások és beszállítók/értékesítők ismerete.

Amit kínálunk

  • BKK bérlet próbaidő lejárta után (3 hónap után)
  • SZÉP Kártya próbaidő lejárta után (3 hónap)
  • Munkába járás támogatása vidéki munkavállalóknak
  • Fizetett szabadság & betegszabadság
  • Munkaruha tisztíttatása
  • Munkaidő alatt étkezés biztosítása
  • Marriott cégen belüli dolgozói kedvezmények (kedvezményes szobaárak világszerte a Marriott szállodalánc 30 márkájánál, 20% étel-ital kedvezmény a Marriott Szállodalánc bármely éttermében)
  • Kedvezményes szobaárak a Magyar Szállodák és Éttermekhez tartozó hotelek bármelyikében
  • Dolgozói ajánlás bónusz
  • Belsős rendezvények (Dolgozói hét, Hónap dolgozója, Negyedév dolgozója, csapatépítők stb.)

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

The Ritz-Carlton, Budapest a Marriott szállodalánc első luxusszállodája Magyarországon, mely Budapest szívében helyezkedik el. Az épületben a város történelmi elemei keverednek a modern kultúrával.

A The Ritz-Carlton-nál hisszük, hogy a nálunk dolgozó Hölgyek és Urak jelentik a legfontosabb erőforrást a vendégeink és szolgáltatásnyújtásunk iránti elkötelezettségünkben.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük, csatold az angol nyelvű önéletrajzodat!