Host/Hostess munkatárs

  • Cég neve

    Benks-Hyper Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bónusz

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Áruházi vásárlók megszólítása, figyelmük felkeltése,
  • Számukra megfelelő pénzügyi termékek ajánlása,
  • Szerződéskötés a tanácsadóval együtt,
  • Napi adminisztráció.

Elvárások

  • Hatékony kommunikációval rendelkezel,
  • Jól kezeled a visszautasítást,
  • Nyitott személyiség vagy,
  • Ügyfélorientált szemléleted van,
  • Rugalmas munkaidőt keresel,
  • Igényes vagy a munkádra és környezetedre.

Előnyt jelent

  • Fix + teljesítményarányos kiemelkedő jövedelem (Átlag: 300.000 – 450.000 Ft/hó), ami növelhető,
  • Betanulási időben megfelelő teljesítménnyel magas kezdő bónusz támogatás,
  • Biztos munkahely,
  • Rugalmas beosztás (1 hónapra előre egyeztetett),
  • Heti minimum 4 nap, napi 6 óra,
  • Fix helyen történő munkavégzés

Céginformáció

Cégünk Több, mint 14 éve van jelen a pénzügyi piacon, évről évre fejlődünk és bővülünk.
Eredményeink nagymértékben köszönhetőek kiemelkedő teljesítményű kollégáinknak, magas színvonalú és folyamatos képzéseinknek, és ügyfélorientált szemléletmódunknak.