Hiteltanácsadó

  • Cég neve

    BESTBANKÁR Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Nettó 200e - 1,5M Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Részmunkaidő
    • Nyugdíj mellett végezhető
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Országos tevékenységi körben, hiteltanácsadó munkatársakat keresünk. A munkakör betöltése vállalkozói formában történik, ahol fő feladatként meglévő ügyfelek kiszolgálása, akik jelzálog és személyi kölcsön ügyben érdeklődnek, továbbá hitelügyletek iránt érdeklődő ügyfelek elérése, kiszolgálása szükséges. Lehetőségként, de nem feltételként, akár további munkatársakkal való együttműködés kialakítása, amellyel lehetőség nyílik komplex pénzügyi alvállalkozó vállalkozás felépítésére.
A munka elvégzéséhez a két legfontosabb feltétel biztosított. Szükséges képzés és megfelelő hozzáállás esetén, ügyfelek biztosítása.

Elvárások

Alapvetően banki múlttal, hitelezésben jártas szakemberek, tanácsadók jelentkezését várjuk, de ez nem kizáró feltétel. A munka végezhető fő és mellékállásban egyaránt, illetve lehetséges a betanítás. Fontos, hogy banki munkakör és/vagy más hiteltanácsadó cégnél való kapcsolat esetén, a munka nem vállalható el. A közös munka kölcsönös megfelelés alapján kezdődhet el, amelyhez igyekszünk minden részletre kitérni a megelőző beszélgetéseken.

Előnyt jelent

Elsősorban jelzálog területen szerzett tapasztalat, korábbi bankszakmai képzések, akár hiteles vagy biztosítói ügyfélkör. Vállalkozói szemléletben való elfogadó személyiség.

Amit kínálunk

Cégünk országos hitelközvetítői hálózat tagja, ahol cégcsoportként, ismert pénzügyi háttérrendszer nyújt hitelességet. Határozott és elhivatott kollégák esetén, folyamatos képzést, támogatást nyújtunk és tapasztalattól, illetve földrajzi elhelyezkedéstől függően, új, beáramló ügyfél bázist is biztosítunk.

Céginformáció

Kiemelt hitelközvetítő cég, amely a banki kapcsolatokban egyedi kamatot, folyamatot, kiemelt ügyfélélményt nyújt a szolgáltatásaival. Több száz elégedett partner, több tízezer elégedett ügyfél, több tíz milliárd forint jelzáloghitel folyósítás évente.

Önéletrajz előzetes megküldésével és rövid, lényeges információkat tartalmazó, de általános bemutatkozó levél vagy az önéletrajz ezen információkkal való kiegészítése.