Capital Hitelház Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

Hitelezési munkatárs

  • Cég neve

    Capital Hitelház Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    1113 Budapest, Ábel Jenő utca 23.

  • Fizetés

    Nettó 400e - 600e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A vállalati kapcsolattartói csapat munkájának napi szintű támogatása hitel- és kockázatelemzési feladatok során,
  • Folyamatos kapcsolattartás és koordináció,
  • Ügyfelekre vonatkozó információk gyűjtése és megosztása,
  • Részvétel hitelezéshez kapcsolódó döntés előkészítési és döntéssel kapcsolatos feladatok ellátásában,
  • Előterjesztés pénzügyi és működési elemzés részének előkészítése,
  • Ügyféllel folytatott tárgyalásokon való részvétel,
  • Monitoring tevékenység támogatása,
  • Egyéb, a kockázatvállaláshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség,
  • min. 1 év hitelezés területén szerzett gyakorlat,
  • Felmérhető MS Office felhasználói ismeret.

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, kiváló munkakörnyezet, dinamikus csapat,
  • Főállású munkaviszony határozatlan időre,
  • Versenyképes bérezés,
  • Változatok feladatok.

A "Jelentkezem" gomb megnyomása után kérjük csatolja fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, amelyben a bérigény is megjelölésre került. Köszönjük!