Manpower Munkaerő-Szervezési Kft. logo

Hitelelemző

  • Cég neve

    Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.

  • Munkavégzés helye

    1123 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kockázatvállalási-előterjesztések elkészítése, az üzletkötés munkájának segítése, az  kintlévőség kezelés munkájának segítése
  • Az ügyfél tevékenységének, piaci helyzetének bemutatása, pénzügyi helyzetének elemzése, eszköz vizsgálata
  • A szállító bemutatása, szükség esetén pénzügyi helyzetének elemzése
  • Az ügylettel kapcsolatos kockázatok összegzése
  • Az ügylet biztosítéki rendszerének kialakítása
  • Tanácsadás az ügyfelek előminősítésében
  • Nagy volumenű ügyletek esetén részvétel az ügyféllel folytatott tárgyaláson
  • A lízing és kölcsön szerződések átütemezésével kapcsolatos tanácsadás és
  • előterjesztések elkészítése
  • Kockázatnövekedéssel járó szerződésmódosítás esetén a lízingbe vevő és az ügylet kockázatainak elemzése
  • Ügyfelek és szállítók éves felülvizsgálata

Elvárások

  • Minimum 3 év pénzügyi intézménynél szerzett releváns szakmai tapasztalat, például hitel-elemző / kockázatkezelői munkakör
  • Magabiztos angol nyelvtudás, mind írásban, mind szóban
  • Önálló munkavégzésre való képesség ugyanakkor megfelelő együttműködő készség
  • MS Office magabiztos használata

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Német anyacéghez mért bérezés
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Hibrid, rugalmas munkarend
  • Változatos, színvonalas munkakör
  • Stabil vállalati háttér
  • Megbecsülés
  • Jó hangulatú és családias munkahelyi légkör, ahová szeretnek bejárni a kollégák
  • Új, modern munkakörnyezet
  • Világszintű cégismertség
  • Sok és egyedi partnerkapcsolati lehetőség
  • Németországban piacvezető anyavállalat

Céginformáció

Szeretnél egy olyan csapat tagja lenni, ahol minden munkatárs számít, közvetlen és barátságos légkör?

Partnerünk a világ legnagyobb és leghatékonyabb pénzügyi szervezetei közé tartozik, fő profilja a termelőeszközök lízing és hitel finanszírozása.
A nemzetközi jelenléttel, helyi szaktudással, valamint a tapasztalt munkatársak által nyújtott személyre szabott kiszolgálással azt a megbízhatóságot és pénzügyi támogatást nyújtják ügyfeleiknek, amelyre vállalkozásuk sikerességéhez és növekedéséhez szükségük van.

Legyél Te az új Hitelelemző kollégájuk Budapesten, jelentkezz!