Hitelbírálat ellenőrzési ügyintéző (Szeged)

  • Cég neve

    Provident Pénzügyi Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Szeged

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A Provident Pénzügyi Zrt. munkatársat keres szegedi csapatába

Hitelbírálat ellenőrzési ügyintéző

pozícióba.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • A Provident nagy múlttal rendelkező, stabil, nemzetközi hátterű vállalat.
  • Cégünk háromszoros legjobb munkahely díjas 2500 munkavállaló véleménye alapján, és tízszer nyerte el a Superbrands díjat.
  • Stabil és innovatív nemzetközi, de mégis családias környezetben dolgozunk otthonról és az irodából egyaránt.
  • Fontos számunkra a rugalmasság, így a munkarendünk egyensúlyban van a magánéletünkkel. Közösségünk rendkívül összetartó és támogató, bármikor számíthatunk egymásra.
  • Odafigyelünk dolgozóink megbecsülésére, jóllétére, egészségére, melyet széleskörű és Munkatársaink igényeire szabott juttatási csomaggal ismerünk el: egészségbiztosítás, bónuszrendszer, szakmai képzések, tréningek, belső vállalati programok, sportolási lehetőség.

Biztosítunk Számodra:

  • szakmai tudást leendő mentorod, vezetőid segítségével;
  • folyamatos fejlődést, fejlesztést;
  • céges mobiltelefont (7 GB internettel) már az első munkanapodtól kezdődően, melyet magáncélra is használhatsz;
  • home office lehetőség;
  • teljes munkaidő;
  • laptop;
  • és cafeteria.

Lendületes csapatunkba olyan embert keresünk, aki

  • pontos, precíz és tartja a határidőket;
  • bírja a terhelést, dinamikus;
  • egyénileg és csapatban is megállja a helyét.

Főbb feladatok:

  • hitelbírálat ellenőrzési feladatok ellátása;
  • számítógépes adatfeldolgozás;
  • dokumentumok ellenőrzése és feldolgozása,
  • a társosztályok és a kereskedelmi terület munkájának támogatása;
  • a Vállalat üzleti szabályzatának való megfelelés biztosítása és betartatása.

Amit várunk tőled:

  • legyen minimum középfokú végzettséged;
  • légy rugalmas a beosztást illetően, gondolkozz váltott délelőtti/délutáni munkavégzésben, valamint hétvégi napokon is számítunk rád.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.