Hitachi Építőgépes területi képviselő

  • Cég neve

    Valkon 2007 Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Headset
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Valkon Kft. és bővülő építőgépes portfóliójának, -melynek  zászlóshajója a Hitachi építőgépek- regionális képviselete.
Partnereink részére műszaki megoldásokat, új- és használtgépet, gépbérletet, alkatrész- és szervizszolgáltatást, illetve  finanszírozást biztosítunk.

Elvárások

Felsőfokú műszaki, vagy szakirányú végzettség
Építőgépek képviseletében, vagy építőiparban szerzett tapasztalat (mélyépítés, útépítés, bánya...)
Kreatív problémamegoldó készség
Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

Meglévő iparági partnerkapcsolat
Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Alkalmazotti jogviszony
Lendületes csapat, aki a megoldásokat keresi
Versenyképes, teljesítményarányos bérezés
A munkavégzéshez szükséges eszközöket társaságunk biztosítja
Bel-, és külföldi képzések
Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Valkon Kft. a mezőgazdasági géppiac erős, és releváns szereplője. Vevőszolgálat, partnerség az értékesítés előtt!
A termékkínálatunk prémium gépekből áll, mely a saját területüknek specialistái.
2024-ben beléptünk az építőgépek piacára. Új üzletágunkat a jó ázsiójú Hitachi építőgépere alapozzuk.

A "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk a magyar nyelvű, fényképes önéletrajzokat