Digitális Kormányzati Fejlesztés és Projektmenedzsment Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Hírközlési hálózat szakértő (szakmai vezető)

    Digitális Kormányzati Fejlesztés és Projektmenedzsment Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Esztergomi út 31-39.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Feladata Magyarország hírközlőhálózati lefedettségének földrajzi feltérképezését támogató, valamint az előzményprojekt (SZIP) eredményeinek beépítését célzó feladatok menedzselése.
  • A projektben létrejövő térinformatikai adatbázis, valamint a hálózatnyilvántartó és projekttámogató rendszer kialakításának menedzsmentje, a szakmai feladatok tervezése, ütemezése, lebontása, és a feladatok határidőre történő megvalósítása a szakmai csapattal.
  • Javaslatok szakmai szempontú véleményezése, amennyiben szükséges a módosítási igények (változásbejelentések) szakmai vonatkozású dokumentumainak elkészítése az Irányító Hatóság felé.
  • Közreműködés a projekt költségvetés rendszeres és eseti felülvizsgálatában, aktualizálásában.
  • A projekt teljes életútján keresztül a releváns kockázatok azonosítása, amelyekről haladéktalanul tájékoztatja a projektvezetőt.
  • Részvétel a releváns beszerzési és közbeszerzési eljárások előkészítésében, az eljárások műszaki követelményeinek meghatározásában, műszaki leírások, specifikációk elkészítésében.
  • A jelentésszolgáltatás és adatszolgáltatás szakmai vonatkozású elemeinek összeállítása, döntéselőkészítő dokumentumok készítése, problémák eszkalálása a projektvezetés irányába.
  • Folyamatos kapcsolattartás a projekt megvalósításában részt vevő szereplőkkel (hatóságok, vállalkozók).

Elvárások

Elvárt szakmai tapasztalat: 3+ év projektmegvalósítási tapasztalat szakmai vezetőként/munkacsoport vezetőként.
Elvárt végzettség: Felsőfokú végzettség műszaki/mérnöki területen.

Elvárt kompetencia:

  • térinformatikai, hírközlőhálózati domain magasszintű ismerete;
  • EU-s pályázati elszámolások ismerete;
  • kiváló vezetői és szervezési készség;
  • rendszerszemlélet;
  • kiváló koordinációs készség;
  • jó problémamegoldó képesség;
  • jó kommunikációs képesség.

Előnyt jelent

  • szolgáltatástervezésben való részvétel;
  • több éves vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • AGORA HUB irodaház nyújtotta 21. századi inspiráló munkakörnyezet;
  • Rugalmas, hibrid munkavégzési lehetőség;
  • Versenyképes jövedelem;
  • SZÉP kártya juttatás;
  • Munkavégzéshez szükséges IT eszközök

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

A Digitális Kormányzati Fejlesztés és Projektmenedzsment Kft. több EU-s finanszírozású projekt megvalósítója, célja, hogy a projektek megvalósítása keretében létrehozzon egy hatékony, a vállalkozások digitalizációs fejlesztését, digitális K+F+I fejlesztését támogató szolgáltatási rendszert. A magyar KKV-k technológiai fejlődéséhez és európai piacon való versenyképességének növeléséhez olyan piacra viteli, informatikai fejlesztési, pályázati tudást biztosító szolgáltatásokat nyújt Társaságunk, melynek köszönhetően a KKV-k képesek lesznek versenyképes termékeket fejleszteni és azokat sikeresen piacra vinni.