Hirdetés-értékesítési konzulens

  • Cég neve

    GREGSOM Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1046 Budapest, Klauzál utca 9.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 500e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Headset
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Szia! Mi vagyunk a GREGSOM. Ha te is unod azokat a munkahelyeket, ahol már a reggeli fogmosás közben arra gondolsz, mikor lesz végre vége a munkanapnak, jó helyen jársz. Hazai piacvezetőként közel egy évtizede készítünk B2B vállalati kommunikációs termékeket a magyar üzleti szféra legjelentősebb szereplői számára. A megszerzett tapasztalattal a hátunk mögött elérkezettnek látjuk a pillanatot, hogy vállalatunk a dinamikus növekedés szakaszába lépjen. Ambiciózus céljaink eléréséhez tanulásra kész, motivált, kitartó és eredményorientált kollégát keresünk, aki meleghívásban megkeres telefonon vállalkozások döntéshozóit hirdetés-értékesítés céljából.
Ha szereted a kihívásokat, kiemelkedő kommunikációs képességgel rendelkezel, az átlagosnál erősebb az értékesítői vénád és szeretnél valóban fontos tagja lenni egy fiatalos csapatnak, akkor nem hiába olvastál idáig.

Elvárások

  • Akar és tud kitartóan dolgozni a sikerért
  • Kimagasló kommunikációs képességekkel rendelkezik
  • Pozitív gondolkodású
  • Tapasztalt a telefonos ügyfélkapcsolattartásban/értékesítésben
  • Jól tájékozott, főképp az üzleti/gyártói/szolgáltatói (B2B) világában
  • Csapatjátékos, de képes az önálló munkavégzésre
  • Nyitott a tanulásra és a fejlődésre
  • Eredményorientált
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Jóban van a számítógéppel, és nem ad sajtot az egérnek :-)

Előnyt jelent

  • Telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Telefonos ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat
  • Személyes értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Bejelentett, 8 órás munkaviszony
  • Stabil, biztos munkahely
  • Alapfizetés + teljesítményarányos jutalék
  • Csapatépítő programok
  • Jól megközelíthető munkahely
  • Kiemelkedően felépített képzés a betanulási időszakban és azon túl
  • Karrierlehetőség
  • Eredmény függvényében extra szabadnapok

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

A "JELENTKEZEM" gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat, megjelölve bérigényeddel.