Hilti Store Üzletvezető (Debrecen)

  • Cég neve

    Hilti (Hungária) Kft.

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

MI A MUNKAKÖR?

A Hilti Store Üzletvezetőjeként debreceni üzletünkben fogsz dolgozni, egyedül leszel felelős Magyarország legnagyobb építkezésein tevékenykedő ügyfeleink kiszolgálásáért, az értékesítési célok eléréséért, valamint az üzlet operatív működéséért. Szorosan együtt fogsz működni az ügyfélmenedzserekkel, valamint a vállalat tárosztályaival a kiemelkedő ügyfélélmény megteremtése érdekében.

MILYEN VÁLLALAT A HILTI?

A Hilti a legkorszerűbb szerszámokat, technológiákat, szoftvereket és szolgáltatásokat biztosítja a globális építőipari szektor számára. Büszkék vagyunk több, mint 75 évet átfogó örökségünkre és arra, hogy világszerte úgy tekintenek ránk, mint kiváló termékeket és rendkívüli szolgáltatásokat nyújtó vállalatra.

Globálisan mintegy 30 000 kollégával dolgozunk több, mint 120 országban. Nagy múltra visszatekintő, gondosan kialakított vállalati kultúránknak és elkötelezett vezetőinknek köszönhetően nagyszerű lehetőséget kínálunk arra, hogy megmutasd tehetséged és tovább építhesd karrieredet nálunk!

MILYEN FELADATOKKAL JÁR A MUNKAKÖR?

  • Betérő ügyfelek udvarias kiszolgálása, termékek bemutatása és értékesítése
  • Az ügyfelek igényeinek és kihívásainak hatékony kezelése, személyre szabott megoldások kínálata
  • Rendelések bevitele, ajánlatok elkészítése
  • Napi kimenő ügyfélhívások kezdeményezése ügyfélmenedzserek közreműködésével
  • Az üzlet napi operatív irányítása és működtetése (értékesítési folyamatok, pénztárkezelés zárás-nyitás, logisztikai feladatok- készletezés, leltár)

MIT KÍNÁLUNK?

  • Az alapfizetésen felül bónuszt, illetve széleskörűen és alaposan kidolgozott cafeteria rendszert biztosítunk számodra
  • A munka-magánélet egyensúlyra nagy figyelmet fordítunk, nálunk maximálisan összeegyeztetheted a karriert és a családot
  • Alaposan kidolgozott tréningtervvel várunk és szakmai fejlődésedet folyamatosan biztosítjuk
  • Közép- és felsővezetőink támogatására és bevonására számíthatsz, hogy sikeres legyél a munkádban
  • Kimagasló színvonalon működő társosztályok és folyamatok támogatják mindennapi munkádat

AMIRE SZÜKSÉGED VAN:

  • Üzletvezetésben szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
  • Hatékony kommunikáció és kapcsolatteremtő készség
  • Proaktív személyiség és ügyfélorientált szemlélet
  • Műszaki érzék
  • SAP rendszerismeret előny

MIÉRT ÉRI MEG JELENTKEZNED?

Olyan kiváló, magasan elkötelezett és sokszínű kollégák várnak Téged, akik egy igazán közösségi, innovatív és eredmény-orientált csapatot alkotnak. Nem jelent akadályt, ha sohasem dolgoztál az építőiparban, háttértől függetlenül, a Hiltinél a siker záloga a csapatmunka és a képesség.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Üzlet-, Boltvezető