Hidraulikus-mechanikus karbantartó

  • Cég neve

    OTTO FUCHS Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya, Búzavirág utca 12.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Javítani, karbantartani a vállalat termelő gépeinek mechanikus, hidraulikus elemeit.
  • Ellenőrzi az egyes rendszereket vagy technológiai műveleteket, szükség esetén elhárítja a hibát.
  • Gépészeti, mechanikus, pneumatikus karbantartási és javítási munkát végez.
  • A gépek rendelkezésre állási idejének növelése érdekében karbantartási és TPM munkát végez.

Elvárások

  • Szakirányú (gépészeti) végzettség
  • Hidraulikus és pneumatikus ismeretek
  • CNC berendezések javításában jártasság
  • Számítástechnikai felhasználói ismeretek
  • Alapfokú német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Cafeteria és bónuszrendszer már a próbaidő alatt is!
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Az OTTO FUCHS Hungary Kft. 29 éve gyárt Magyarországon alumínium keréktárcsákat, olyan prémium kategóriás autógyáraknak, mint a BMW, Audi, Mercedes, Mercedes AMG, Porsche. A tatabányai gyárban kizárólag préselt keréktárcsák készülnek, melyek erősebbek, vékonyabbak, könnyebbek és általuk üzemanyag takarítható meg. Folyamatosan fejlődő gyárunkba jelenleg hidraulikus-mechanikus karbantartó pozícióba keresünk munkatársat.