Hideg-, és melegburkoló

  • Cég neve

    Sza-Bau Design Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Csongrád-Csanád megye

  • Fizetés

    Nettó 350e - 450e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Megnövekedett feladataink hatékony lebonyolításához Burkolókat keresünk azonnali kezdéssel. Közületi és a magánszektorból is érkező megrendeléseink hideg-, és melegburkolati munkálatainak elvégzéséhez Önállóan dolgozni tudó, magas szakmai követelményeknek megfelelő munkavállalókat kívánunk foglalkoztatni.

Elvárások

szakmai végzettség
min. 2 - 5 év szakmai gyakorlat
önálló, precíz munkavégzés
magas munkabírás
szakmai felelősségvállalás
szakmai referencia

Előnyt jelent

"B" kategóriás jogosítvány
kőműves szakmai, illetve gipszkarton szerelési ismeretek

Amit kínálunk

Ha Ön tartós, hosszútávú munkalehetőséget keres főállásban, munkájára igényes, feladatai elvégzését magas szakmai minőségben látja el, várjuk jelentkezését.

Bérezés: alapbér+ teljesítményarányos fizetés.

Céginformáció

Építőipari cégünk fő profilja kereskedelmi célú és magán ingatlanok hideg-, és melegburkolati munkálatainak kivitelezése. Munkaterületeink nagy része Csongrád-Csanád Vármegye területén található, alkalmanként vidéki munkavégzéssel.

Szakmai önéletrajz benyújtásával