Híddaru kezelő

  • Cég neve

    Beton-Star Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Szent István körút 24.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Termelés kiszolgálás

Elvárások

Magabiztos gépkezelés
4361 vagy egyéb emelő- és rakodógépre érvényes jogosítvány

Előnyt jelent

Építőipari területen szerzett tapasztalat
4361 Híddaru-futódaru kezelői végzettség

Amit kínálunk

Jó munkakörnyezet
Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye állandó

Céginformáció

A kecskeméti székhelyű Beton-Star Kft. egyedi tervezésű előregyártott vasbeton szerkezetek kivitelezésével foglalkozik. A vállalat 1998-as megalakulása óta folyamatosan bővülő tevékenységi körrel mára a gyártmánytervezéstől a vasbeton elemek gyártásán, valamint közúti fuvarozásán át a szerkezetek összeszereléséig nyújt teljeskörű, megbízható szolgáltatást. Működésünkhöz elengedhetetlenül szükséges daruzási munkák elvégzésére keresünk munkatársakat, akár tanulmányi szerződéssel összekötött betanulással is.

Szakmai önéletrajz benyújtásával