Hentes, mészáros

  • Cég neve

    Agrogreen & Sárrét-Vad Kft.

  • Munkavégzés helye

    5525 Füzesgyarmat

  • Fizetés

    Bruttó 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Vadfeldolgozó, daraboló üzemünkbe hentes szakembert keresünk hosszútávú, bejelentett, biztos munkavégzéshez.

Elvárások

Vadak darabolásában jártasság, jó kezű és precíz, megbízható embert keresünk.
Elsősorban helybéli vagy maximum közvetlen környékbeli lakosok jelentkezését várjuk.

Előnyt jelent

Több éves szakmai és vadfeldolgozói tapasztalat.

Amit kínálunk

Hosszútávú, biztos és bejelentett munkát kínálunk.
A munka elvégzéséhez megfelelő munkaeszközöket.

Céginformáció

Cégünk vadfelvásárlásával és feldolgozásával foglakozik.
Termékeinket megfelelő szabvány szerint dolgozzuk fel, vevői igény szerint.

Jelentkezés fényképes önéletrajz megküldésével lehetséges.