Hentes

  • Cég neve

    GASZTRO SZOLGÁLTATÓ Kft.

  • Munkavégzés helye

    3533 Miskolc, Téglagyári utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Nyers áru mennyiségi, minőségi átvétele,
  • Hús kicsontozása, felvágása és tisztítása,
  • Konyha tisztán tartása.

Elvárások

  • Negatív tüdőszűrő lelet

Előnyt jelent

  • Húsipari végzettség,
  • Közétkeztetésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Fix munkaidő: 05:00-13:30,
  • Bejelentett állás, határozatlan idejű munkaviszony,
  • Napi étkezés biztosítása.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Szeretnél egy családias hangulatú, megbízható cégnél dolgozni?
Akkor csatlakozz hozzánk bővülő csapatunkba.
Hisszük, hogy az óvodások, diákok és az idősek is megérdemlik, hogy változatos és finom ételeket egyenek.
Ha te is szeretnél tenni azért, hogy a menza szó pozitív értelmezést nyerjen, csatlakozz hozzánk és segítsd munkánkat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát, bérigényének megjelölésével.