Hentes-eladó

  • Cég neve

    MAUS Kft.

  • Munkavégzés helye

    6724 Szeged, Vásárhelyi Pál út 3-5.

  • Fizetés

    Nettó 260e - 290e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Van húsipari végzettséged?
Szívesen dolgoznál Szegeden egy stabil munkahelyen?

Ha igen, akkor jelentkezz csapatunkba!

Hentes-eladóként a feladataid lesznek:

  • a vevők szakszerű kiszolgálása,
  • az áruk átvétele,
  • a pult esztétikus elrendezése,
  • a diszkont adminisztrációjához kapcsolódó feladatok elvégzése,
  • a munkaterületed rendben és tisztán tartása.

A diszkont nyitva tartása:

  • hétfőtől-péntekig 6:00-18:00-ig,
  • szombaton 6:00-13:00-ig,
  • vasárnap zárva tart.

Elvárások

- Szakirányú végzettség feltétel, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

- Feltétel a 2 műszak vállalása heti váltásban.

Előnyt jelent

Targoncavezetői jogosítvány.

Amit kínálunk

Munkatársainknak stabil, támogató háttere vagyunk, teljes bejelentéssel foglalkoztatunk.
Az alapbéren túl havi jutalmazási rendszer is él, és dolgozói kedvezményt is biztosítunk neked.
Munkaruhát és munkavédelmi cipőt is biztosítunk a munkádhoz.
A munkavégzés helye: Szeged, Maus Friss Húsdiszkont, Vásárhelyi Pál út 3-5.

Céginformáció

A Maus Kft. 1991-ben kezdte meg működését. Alaptevékenységünk a hűtött élelmiszerek nagy- illetve kiskereskedelme. Ezen belül húsok, húskészítmények, tejek, tejtermékek és mirelit áruk széles választékával látjuk el partnereinket.

Jelentkezz önéletrajz küldésével a Jelentkezem gombra kattintva!