Ganz Transzformátor- és Villamos Forgógépgyártó Kft. logo

Helyszíni szerelő (Készülék szervíz üzletág)

  • Cég neve

    Ganz Transzformátor- és Villamos Forgógépgyártó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Tápiószele

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Feladataid lesznek:

  • Szerviz és bérmunkákkal kapcsolatos helyszíni munkavégzés, szerelés.
  • Transzformátor, forgógép vagy készülék szerelési anyagok előkészítése, előszerelése helyszíni munkavégzésre a gyárban.
  • Szerviz és bérmunkához szükséges szerszámok, készülékek, berendezések, anyagok, eszközök karbantartása.
  • Szükség esetén más osztályok munkájának kisegítése.

Amit kérünk:

  • középfokú műszaki végzettség (gépész vagy villamos)
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • alapfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • alapfokú számítógép ismeretek (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
  • utazási hajlandóság (belföld, külföld)

Amit mi kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Éves teljesítményalapú bónusz
  • Éves bruttó 600.000 Ft-os Cafeteria keretösszeg
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás

Munkavégzés helye:

  • Tápiószele

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.