Hegesztőmérnök

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    8700 Marcali, Somogy

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Partnercégünk egy nemzetközi nagyvállalat, amely a légtechnika, szabályozó technika és meghajtótechnika forradalmasításával foglalkozik. Élvonalbeli megoldásaink világszerte a legkülönbözőbb iparágak számára nyújtanak szolgáltatást. Csatlakozz marcali csapatukba, és légy részese az iparág jövőjének alakításában!

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártmányrajzok engedélyezése hegesztés szempontjából
  • Hegesztési tevékenység felügyelete
  • Hegesztési eljárások minősítése
  • Hegesztők oktatása, értékelése, minősítése
  • Hegesztéssel kapcsolatos dokumentációk vezetése, naprakészen tartása
  • Javaslattétel a hegesztési technológia és eszközei fejlesztésére
  • Hegesztőgépek és berendezések karbantartásának, biztonsági felülvizsgálatának felügyelete
  • Auditokra való felkészítés (vasúti tanusítás), lebonyolítás
  • Új termékek bevezetésében részvétel
  • Folyamatmérnöki feladatok ellátása
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • EWE/IWE hegesztőmérnöki szakképesítés
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér, célprémium rendszer, 13. havi fizetés
  • Jelenléti és senioritási bónusz
  • Cafeteria juttatások, mobiltelefon
  • Egy műszakos, rugalmas munkarend
  • Nemzetközi munkakörnyezet; németországi kiküldetések
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!