Pro-Form Ipari és Kereskedelmi Kft. logo

Hegesztő/szerkezeti lakatos

  • Cég neve

    Pro-Form Ipari és Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    2233 Ecser, Ady Endre utca 2.

  • Fizetés

    Nettó 400e - 420e Ft havi bér Mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Önálló munkavégzésre képes, AWI és CO hegesztési gyakorlattal rendelkező lakatos szakembert keresünk.
Rajz alapján végzendő egyedi hegesztési és gépszerelési munkák a TMK tevékenységéhez kapcsolódva.
Kreativitást igénylő, változatos munka.

Elvárások

  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • megbízhatóság, önállóság
  • pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • havonta jelenléti, félévente teljesítménybónusz
  • utazási támogatás: 30 ft/ km vagy 100 % bérlettámogatás
  • barátságos munkakörnyezet és kollektíva
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • családi nap
  • dohányzásmentes  munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

Céginformáció

Cégünk a nemzetközi csomagolóipar meghatározó szereplője, magyar tulajdonú,
több évtizede sikeresen működik. Közel 250 főt foglalkoztat.
A válság alatt is folyamatosan bővül, stabil anyagi háttérrel rendelkezik.
A műanyagok újrahasznosításban élenjáró vállalat ecseri telephelyén történő munkavégzésre keres.

Jelentkezését magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzzal, Horosz László nevére várjuk.