Hegesztő - Németország (gn)

  • Cég neve

    Gi Group Deutschland GmbH

  • Munkavégzés helye

    München, Németország

  • Fizetés

    Nettó 2 244 - 2 525 Euro havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Acélszerkezetek előhegesztése nyak- és Y varratokkal (2-3 mm és 12 mm lemezvastagság)
  • Az építőipari összetevők hegesztése hőkezelés nélküli építési acélból
  • MAG hegesztés
  • különböző hegesztési pozíciókban: árnyék-, vízszintes és függőleges pozíciókban (PA, PB és PF, esetleg PE)

Elvárások

  • Angol középfok B1-B2
  • Tapasztalat az acélépítésben, ideális esetben daru- vagy vasúti járműépítésben is
  • Hegesztői tapasztalat (MAG, különböző hegesztési pozíciókban, nyak- és Y varratokkal)
  • Hajlandóság 3 műszakban való munkavégzésre (műszakok kezdése - 6:00, 14:00, 22:00)

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • Hegesztői végzettség, érvényes végzettségi igazolás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés 22€ bruttó órabér (1-es adókategóriában: nettó 2244,44€ - 3-as adókategóriában: 2525,27 €)
  • Garantált heti minimum óraszám - 37,5
  • Lakhatás biztosított kétágyas szobákban térítésmentesen
  • Munkaruha
  • Kellemes légkör

Céginformáció

A Gi Group egy nemzetközi munkaerőközvetítő cég, ami több, mint 500 kirendeltséggel rendelkezik 40 országban. Ügyintézésünk teljeskörű jelentkezőink számára, akár először vannak Németországban, akár már tapasztalt külföldi munkavállalók.