SUNG JIN Precision (SJP) Hungary Kft. logo

Hegesztő-lakatos

  • Cég neve

    SUNG JIN Precision (SJP) Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budapest, Kamaraerdei út 11.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 450e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol alapfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

- Hegesztési feladatok elvégzése
- Gépi darabolás, szerelés, furatolás, menetelés stb.
- Gépek, berendezések, eszközök, munkaterület tisztán tartása az előírásoknak megfelelően

Elvárások

- Hegesztő szakmai végzettség, hasonló területen szerzett tapasztalat
- Önálló, precíz, igényes munkavégzés
- Műszaki rajz olvasása
- Alap/középfokú angol nyelvtudás
- Kérjük adja meg bérigényét

Előnyt jelent

- Minősített hegesztői képesítés
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem, megegyezés szerint
- Egy műszakos munkarend: H-P: 08:00-16:30 túlóralehetőséggel.
- Hosszútávú, stabil munkalehetőség
- Belsős képzés fémmegmunkáló eszközök használatára (CNC)
- Nemzetközi környezet

Céginformáció

Mi egy leányvállalata vagyunk egy Koreai cégnek aminek a székhelye szintén Koreában található.
A cég összesen 3 leányvállalattal rendelkezik amelyek megtalálhatóak Kínában, Lengyelországban és Magyarországon.
Alapvetően cégünk fémmegmunkálással és gyártással foglalkozik.