Hegesztő

  • Cég neve

    InStep Fachkräfte GmbH.

  • Munkavégzés helye

    Németország

  • Fizetés

    Nettó 2 800 - 3 000 Euro havi bér Mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Német munkaerőkölcsönző foglalkoztat hosszú távra: Hegesztő – szakembereket

Feladatok: TIG/E-kézi hegesztés

Elvárások

- A német nyelv társalgás szintű használata (minimum A2-es szint) feltétel!
- Szakirányú végzettséget igazoló dokumentum.
- Szakirányú tapasztalat.
- B – kategóriás jogosítvány és saját gépjármű.
- Megbízható, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent

-a német nyelv társalgás szintű használata (A2).
-magas színtű hegesztési tapasztalat
-jó fémipari ismeret

Amit kínálunk

  • Németországi határozatlan idejű munkaszerződés. Tartós, hosszú távú foglalkoztatással.
  • Garantált kezdőfizetés bruttó 20-22 EUR/óra + nettó 15 EUR Auslöse/munkanap.
  • Ez a garantált bérminimum, ami emelkedhet: -a német nyelvtudással, -a túlórákkal, -az egyéni teljesítménnyel.
  • Ingyenes egyszemélyes szállás biztosítása. (A munkahelytől számított max. 10 km-re.)
  • Nettó 100 EUR hazautazási támogatás. (hazautazásonként)
  • Segítünk a kiutazásban. Az első németországi úthoz akár egyszeri nettó 120 EUR utazási hozzájárulást adunk.
  • Fizetett szabadság, betegszabadság, karácsonyi bónusz, stb.
  • Németországi nyugdíj- és betegbiztosítás.
  • Térítésmentes továbbképzési lehetőségek.
  • Gyermekgondozási támogatás (gyermekenként 6 éves korig).
  • Helyszíni támogatás a munkahelyen.
  • Segítség az adminisztratív és hivatali ügyekben.
  • A hatodik hónaptól automatikusan teljeskörű, személyes balesetbiztosítás jár minden INSTEP dolgozó számára.
  • Munkaruházatot és munkafelszerelést ingyenesen biztosítunk.
  • Munkahely: Németország, Kassel, Hanau (Frankfurtnál)
  • Magyar koordinátorok.

Céginformáció

Cégünk, InStep Fachkäfte egy közel 25 éves tapasztalattal rendelkező németországi székhelyű és tulajdonú munkaerőkölcsönző cég, mely megbízói részére hivatott megtalálni azokat a magyar szakembereket, akik szeretnének szaktudásukért elismerésben részesülni, megbecsültnek lenni és munkájukért cserébe professzionális ellátást kapni.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a jelentkezem gomb megnyomásával.
(Német nyelvű önéletrajz előny!)