Metal-Holz Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Hegesztő/csőszerelő

  • Cég neve

    Metal-Holz Korlátolt Felelősségű Társaság

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye, Somogy megye

  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Épületgépészettel foglalkozó , Budapesti székhelyű cég hegesztő, csőszerelő feladatokra munkatársakat keres, változó munkahelyre.
Vidéki munkavállaló esetén a szállást, valamint a munkába járást biztosítjuk.

Elvárások

Hegesztő minősítés, vagy csőszerelő, lakatos szakmunkás bizonyítvány. Precíz munkavégzés.

Előnyt jelent

Szakmai gyakorlat

Szakmai minősítés

B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Folyamatos munkavégzés, piacképes jövedelem, szállás, vidékről munkába járás biztosítása, órabér alapú kifizetés.

Céginformáció

Vállalkozásunk hazai beruházások kivitelezésében vesz részt, épületgépészeti kivitelezéseket, valamint technológiai csőszerelést végez.
Saját jól felszerelt telephellyel, székhellyel, színvonalas munkásszállással, céges haszongépjárművel rendelkezünk Budapesten.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!