UniYou Korlátolt Felelősségű társaság logo

Head of Sales

  • Cég neve

    UniYou Korlátolt Felelősségű társaság

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Piaci penetráció növelés és meglévő partneri együttműködések fejlesztése
  • Üzletfejlesztési feladatok, javaslatok kidolgozása és azok kivitelezése
  • Csapatok munkájának tervezése, koordinálása és a hatékonyság folyamatos javítása
  • Sales csapat szakmai támogatása, belső képzésének, fejlesztések biztosítása
  • Sales mérőszámainak és reporting rendszerének megtervezése és csapatokra, területekre bontása
  • Az üzleti folyamatok kialakításában való aktív részvétel
  • Top ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Szakmai rendezvényeken, konferenciákon való részvétel, networking

Elvárások

  • 3-5 év HR, mobil applikáció, vagy SaaS értékesítésben szerzett sales vezetői tapasztalat
  • Kimagasló kommunikációs és prezentációs készség
  • Kiváló tárgyaló és együttműködő készség
  • Erős ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Részese lehetsz egy olyan startup növekedésének, ahol 40.000 diák várja, hogy munkát találjon a game changer applikációnkon keresztül
  • Olyan márkákkal kötünk szerződést, amik mindennap körül vesznek minket
  • Home Office lehetőség és céges autó, hogy mindig a legoptimálisabb helyről tudd végezni a munkádat
  • Versenyképes alapfizetés + egyéni és csapat teljesítményen alapuló havi bónusz
  • II. kerületi iroda a legjobb Nespresso kapszulákkal, terasszal, nyitott pozitív légkörrel és fiatalos csapattal

Céginformáció

Fiatal startup vállalkozásunk rövid idő alatt a vártnál is nagyobb sikereket ért el a diákok foglalkoztatásának digitális megreformálására fejlesztett applikációnk piacra dobásával.

Key Account és Business Development Menedzsereink vezetésére stratégiai gondolkodással és erős People Management készségekkel rendelkező, ambiciózus vezetőt keresünk Head of Sales pozícióba.

Az ideális pályázó rendelkezik HR, mobil applikáció, vagy SaaS értékesítésben, B2B kapcsolatépítésben szerzett Sales vezetői tapasztalattal.