Head of IT Support

  • Cég neve

    ONLINE IT CONSULTING Kft.

  • Munkavégzés helye

    1022 Budapest, Bimbó út 7.

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • IT SUPPORT ITIL AZURE MIKROTIK
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Rendszergazda csapatunk élére és ügyfeleink IT támogatásának menedzselésére keresünk operatív vezetőt. Az ideális jelentkező építő és pozitív személyiség, képes és szereti a csapatot motiválni, meghallgatja és támogatja kollégáit, valamint szakmailag elhivatott. Amennyiben magadra ismertél, vedd fel velünk a kapcsolatot, mert szívesen megismernénk Téged.

A cég rendszergazdai tevékenységeinek menedzselése

  • People menedzsment
    • Rendszergazda kollégák (juniortól senior szintig) erőforrás menedzsmentje, napi munkavégzésük tervezése/koordinálása
    • Kollégák szakmai támogatása
    • Ügyfél feladatok elvégzésének ellenőrzése, számonkérése
    • Munka adminisztráció ellenőrzése, számonkérése
    • Célkitűzés, értékelés, fejlesztés

  • Szakmai feladatok
    • Szakmai tanácsadás a cég ügyfelei részére
    • Kiemelt szakmai ügyfélkapcsolattartás
    • Szakmai képviselet ügyféltárgyalásokon
    • IT projekt tervek készítése, jóváhagyása
    • IT projektek menedzselése
    • Szükség esetén mérnöki szintű hibaelhárítás

  • Operatív vezetés
    • Költségtervezés és kontroll ügyfélszinten
    • Együttműködés az informatikai vezetővel
    • Informatikai szabályzatokban lefektetett követelmények, előírások betartatásának biztosítása
    • Ügyfelek informatikai üzemeltetésének képviselete a felügyeleti és egyéb külső szervezetek felé
    • Folyamatfejlesztés, hatékonyságnövelés
    • Rendkívüli helyzetekben az elhárítási folyamat menedzselése

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • 3-5 éves vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • 5-10 éves mérnöki tapasztalat Microsoft alapú rendszerek és virtualizáció területén
  • Microsoft felhős rendszerek átfogó ismerete
  • Hálózatok magas fokú általános ismerete

Előnyt jelent

  • IT szolgáltatások üzemeltetésére és fejlesztésére irányuló módszertan (pl. ITIL) ismerete
  • Microsoft felhős rendszerek magas szintű ismerete (M365, Azure, Sharepoint, Teams)
  • Microsoft Hyper-V clusterek ismerete
  • Mikrotik eszközök ismerete
  • Veeam mentési megoldások ismerete
  • Informatikai biztonsági szabályozással, auditokkal kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk

  • Személyre szabott juttatási csomag
  • Családbarát munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Magánegészségügyi szolgáltatás
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat
  • Home office lehetőség

Céginformáció

Az Online IT Consulting Kft. informatikai szolgáltatása az INFOservices, melynek középpontjában az ügyfelek igényeinek és piaci lehetőségeinek megértése és magas szintű kiszolgálása áll. A felhalmozott szaktudás évtizedes múltra tekint vissza, ez idő alatt jelentős tapasztalatot szereztünk a céges informatika világában. Tudjuk mekkora szerepe van a rendszeresen végzett karbantartásnak, megtapasztaltuk mi a kulcsa a hosszútávú, bizalmon alapuló együttműködésnek, hogyan kell a felhasználókkal érthetően, hétköznapi nyelven kommunikálni, és azt is mennyire fontos, hogy probléma esetén elérhetőek legyünk és gyorsan reagáljunk. Teljeskörű informatikai megoldásainkkal szerves részei vagyunk ügyfeleink mindennapjainak, munkájuk során számíthatnak támogatásunkra, kollégáink probléma megoldó és empatikus hozzáállására és lelkiismeretes munkájára.

Rendszergazda szolgáltatás
Az INFOservices fő tevékenysége az ügyfelek informatikai rendszerének felügyelete, karbantartása, felhasználók támogatása. Az informatikai infrastruktúra méretéhez és az ügyfél igényekhez igazodva havi átalánydíjas üzemeltetési csomagokat kínálunk.

Virtuális infrastruktúra bérleti szolgáltatás
A vállalkozások számára – beruházási költségeik minimalizálása és működési biztonságuk növelése érdekében – a privát felhő szolgáltatásunk nyújt hatékony megoldást, melynek biztosításához professzionális szolgáltatói és technológiai háttérrel rendelkezünk.

Informatikai Biztonsági Szabályzat készítés és Auditálás
Az IBSZ célja, hogy egységes struktúrában, áttekinthetően tartalmazza és összefoglalja a vállalat információbiztonsággal kapcsolatos eljárásait és szabályait. Ügyél portfóliónkban számos pénzügyi szervezetet is megtalálható, akiknek a szabályzat írás és rendszeres auditálás mellett az MNB felügyeleti vizsgálaton a képviseletüket is ellátjuk.