hátralékkezelési ügyintéző

  • Cég neve

    MVM Ügyfélkapcsolati Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, II. János Pál pápa tér 20.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Fogyasztói kintlévőségekkel és befizetésekkel kapcsolatos reklamációk, panaszok fogadása, kezelése
  • Banki befizetések hibalistájának kezelése, összepontozások egyeztetése
  • Kintlévőség esetén a fogyasztó megkeresése, a kikapcsolás és a kijelentés kezdeményezése
  • Részletfizetési és haladék megállapodás elkészítése
  • Fizetési emlékeztetők és fizetési felszólítások kiküldése
  • Fejlesztési javaslatokat tesz az inkonzisztencia ellenőrzésekre

Amit kérünk

  • Középfokú végzettség legalább 5 év szakirányú tapasztalattal
  • SAP és/vagy LIBRA rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Folyószámla kezelési ismeretek
  • Villamos energia és/vagy földgáz szakmai ismeretek
  • Szabadpiaci folyamatokhoz kapcsolódó ismeretek
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (EXCEL, WORD)
  • Logikus gondolkodás, analitikus készség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Pontosság, precizitás
  • Önállóság
  • Munkaerőkölcsönzés keretén belül történő foglalkoztatás vállalása

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Mert egy sikeres, biztos, stabil munkahelyet kínálunk
  • Mert egy jó hangulatú, dinamikus csapat tagja lehetsz
  • Mert a munka változatos, de persze vannak benne rutin feladatok is
  • Mert a fejlődési lehetőségek száma végtelen

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs