Használtautó ügyintéző

  • Cég neve

    Petrányi-Autó Kft.

  • Munkavégzés helye

    1195 Budapest, Üllői út 309.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Főbb feladatok, munkák

  • Saját és bérelt telephelyek között történő gépjármű mozgatás,
  • alvállalkozókhoz történő gépjármű mozgatások (pl. eredetiség vizsgálat, fényező, horpadásjavító, gumis műhely),
  • használtautó értékesítők napközbeni segítése, telephelyen belüli gépjármű rendezés, üzletágak, autókozmetika közötti mozgatás,
  • használtautók alap karbantartása, elkopott rendszámkeretek cseréje, leengedett gumik felfújása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • pontos, felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Versenyképes munkabér,
  • stabil vállalati háttér,
  • családias hangulat, humánus vezetőség,
  • színvonalas munkakörnyezet,
  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony,
  • vállalati Lojalitás Program.

Kérjük, hogy a Jelentkezem gombra kattintva küldje el fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével!