Használtautó ügyintéző

  • Cég neve

    Flexfleet Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1112 Budapest, Budaörsi út 1092.

  • Fizetés

    Bruttó 450e - 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Autók átadása-átvétele eladóktól és vevőktől
  • Autók állapotfelmérése
  • Autók mozgatása telephelyen belül
  • Autók mozgatása szervizbe, eredetiségvizsgára
  • Autók fotózása
  • Adásvétellel kapcsolatos adminisztrációs feladatok
  • Finanszírozási szerződések rögzítése
  • Biztosítások kötése
  • Kapcsolattartás szervizekkel, mosókkal és egyéb alvállalkozókkal

Elvárások

  • Rajongj az autókért!
  • Legyen jogosítványod, és merj vezetni!
  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő légy!
  • Legyél igényes a munkádra!
  • Ügyfél orientált légy!
  • Tudj csapatban dolgozni!

Előnyt jelent

  • Előnyt jelent, ha dolgoztál már autó értékesítés területén

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér
  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Előrelépési lehetőség
  • Kulturált és színvonalas munkakörülmények
  • Vidám, jó hangulatú munkahely

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő, cégautók értékesítésére specializálódott, márkafüggetlen, budaörsi úti telephelyünkre keresünk használtautó ügyintéző kollégát, akinek feladata az értékesítés és az autóbeszerzés támogatása lesz.

A jelentkezem gombra kattintva kérlek csatold önéletrajzodat!