Használtautó eladó (Budapest XVI. Ker.)

  • Cég neve

    AUTOHOUSE Kft.

  • Munkavégzés helye

    1161 Budapest, József utca 55.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Kizárólag Használtautó Adás-Vétel üzleti tapasztalattal rendelkező Értékesítő autókereskedők jelentkezését várjuk,  akár azonnali kezdéssel!
  • Feladatok:
  • Járműveink felkészítése eladásra, napi teendők ügyintézése, feldolgozása
  • Adás-Vétel, autóbeszámítás, piaci érték ismeretek
  • Napi teendők rendszerezése és hiánytalan feldolgozása
  • Járművek mozgatása, átadás-átvétel teljeskörü ügyintézése
  • Munkahelyi környezet tisztántartása és felügyelete
  • Ügyfelek kiszolgálása és kapcsolattartás.
  • Hirdetések elkészítése,  járművek igényes fotózása, hirdetés portálok rendszeres felügyelete, karbantartása, ellenörzése

Elvárások

  • Autókereskedelem szakmában szerzett  tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki affinitás, igényesség, figyelmesség, szorgalom
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Jogosítvány

Előnyt jelent

  • Szervezésben jártasság
  • Kommunikáció, ügyfélkezelésben jártasság
  • Önálló munkavégzés
  • Angol társalgás szint

Amit kínálunk

-Versenyképes juttatási csomag (Fix alapbér + jutalék)
-Munkaidő: 09-17 óráig H-P,  SZ: 09-14-ig
-Korlátlan Mobiltelefon használat.
-Kulturált körülmények
-25 éves stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:
Auto House Kft 1161 Budapest, XVI. kerület József Utca 55.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Ha magadra ismertél írj bátran!

Azonnali kezdéssel, használtautó kereskedelemben jártas, szakmailag felkészült munkatárs jelentkezését várjuk.

Tisztelettel:
Auto House Kft
Örs Vezér Tértől és Kerepesi út-tól 5 percre, az új M0-tól 10 percre, Hungária körút-tól 15 percre. Autókereskedésünk megközelíthető az M3 autópálya és az M2 főút irányából autóval a Szentmihályi út és a Szlovák út Csömöri út és a Rákosi út érintésével, kényelmesen elérhetőek vagyunk tömegközlekedéssel is a 92, 144, 244, buszokkal, telephelyünk bejárata előtt történő érkezéssel.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát és elérhetőségeit
Auto House Kft.