Hardvermérnök specialista

  • Cég neve

    CAD-Terv Mérnöki Kft

  • Munkavégzés helye

    Budapest, VIII. kerület Könyves Kálmán körút

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Aktív részvétel elektronikai fejlesztési projektekben;
  • Ügyfelekkel történő szakmai kapcsolattartás, műszaki problémamegoldás, terméktámogatás;
  • Ajánlatok szakmai részének előkészítése és bemutatása;
  • Ügyfelek tervezési folyamatainak megismerése, szakmai támogatása;
  • A Siemens EDA/Mentor Graphics (PADS, HyperLynx, xPedition, CAM350, ModelSIM, Questa, FloEFD, FloTherm, stb.) termékportfolió használatának elsajátítása, naprakész ismerete és fejlesztése;
  • Szakterülethez kapcsolódó szakmai konzultáció, oktatás, új és kiegészítő termékek iránti érdeklődés felkeltése;
  • A termékportfolió iránti bizalom építése szakmai szempontból.

Elvárások

  • Villamos-, mechatronikai mérnök végzettség;
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!);
  • Nyomtatott áramkörök fejlesztésében szerzett tapasztalat;
  • Legalább egy NyÁK-tervező szoftver felhasználói szintű ismerete;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Középszintű angol nyelvtudás (angol nyelvű oktató anyagok megértése);
  • MS Office felhasználói ismeretek (Excel, Word, PowerPoint).

Előnyt jelent

  • A szakmai területen szerzett elektronikai ismeretek és tapasztalat;
  • Gyakorlati tapasztalat analóg, digitális, és nagyjel sebességű áramkör tervezésben, illetve áramkörök kivitelezésében, mérésében, tesztelésében;
  • A tervezésen túlmutató nyitottság és beállítottság az elektronikai fejlesztés területén;
  • Ügyfélközpontú hozzáállás és szemlélet a felmerülő problémák megértéséhez, megoldásához.

Téged keresünk, ha az alábbiakból magadra ismersz

  • Ügyfélközpontú, empatikus gondolkodás;
  • Önálló munkavégzésre és együttműködésre való készség;
  • Fejlett kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség;
  • Célorientált, rugalmas, kreatív és megbízható egyéniség;
  • Gyors tanulási és alkalmazkodási készség.

Amit kínálunk

  • Jó nevű, stabil és erős cégháttér;
  • Kivételes fejlődési lehetőség, változatos feladatok;
  • Magas üzleti kultúra;
  • Munkába járás, hétvégi hazautazás támogatás;
  • Otthoni munkavégzés lehetőség;
  • Szakmai és nyelvi képzés;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Fiatal és innovatív csapat;
  • Emberközpontú munkahely;
  • Kiváló eszközpark.

Céginformáció

Sokoldalú, kreatív személynek tartod magad?

Szeretsz tanulni és folyamatosan fejlődni?

Érdekel az elektronika világa?

Szívesen beindítanád a karriered vagy kamatoztatnád a tapasztalataidat egy dinamikusan fejlődő cégnél?

Csatlakozz hozzánk!

Magyar tulajdonban lévő, ügyfelei számára a teljes mérnöki fejlesztési folyamatokra megoldást nyújtó CAD-Terv Cégcsoport folyamatosan fejlődő, fiatalos csapatába HARDVERMÉRNÖK SPECIALISTA munkatársat keresünk.

Jelentkezésedet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Adatvédelem és Adatkezelés

Önéletrajzának beküldésével Ön hozzájárulását adja ahhoz, hogy a CAD-Terv Mérnöki Kft. a személyes adatait kezelje. A személyes adatainak kezelésére vonatkozó információkat a Társaságunk honlapján elérhető Adatvédelmi és Adatkezelési tájékoztatón keresztül ismerheti meg, továbbá készséggel nyújtunk tájékoztatást a honlapon megadott elérhetőségeken is.