Hang- és videótechnikus

  • Cég neve

    Győri Nemzeti Színház

  • Munkavégzés helye

    9022 Győr, Czuczor Gergely utca 7.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- Feladata a színházban készülő és műsoron levő zenés/prózai előadások, produkciók, próbák rendezői instrukciók alapján történő hang- és videótechnikai feladatainak ellátása, a színház hangtechnikai és videó-eszközeinek szakszerű használata és kezelése.
- Hangtárvezető távollétében a próbákat, előadásokat önállóan megoldja, meghibásodás esetében a hibákat kijavítja.
- A rábízott előadásokról archiválást készít.
- Stúdióban hanganyagok felvétele, vágása, előkészítése (különböző programok ismerete).
- Felügyeli, ellenőrzi a vendégtársulatok dolgozói által végzett munka szakszerűségét.
- Digitális eszközök üzemeltetése, karbantartása.
- Munkáját munkaidőkeretben végzi.

Elvárások

- Középiskolai / gimnáziumi végzettség
- Számítástechnikai ismeretek (Windows/Mac)

Előnyt jelent

- Színházi tapasztalat
- Hangtechnikusi végzettség
- Digitális keverőpultok ismerete
- Videó-technikai ismeretek
- Hang/Egyéb: Dante Yamaha ismeretek
- Videó/Egyéb: projektor üzemeltetési tapasztalat, NDI, SDI szabványok ismerete
- Szakmai angol nyelvtudás
- Informatikai tapasztalat, hálózati ismeretek

Amit kínálunk

- Stabil háttér
- Cafetéria
- Fiatalos és dinamikus csapat

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem, csatolja az alábbiakat:
- fényképes szakmai önéletrajz - bérigény megjelölésével
- iskolai végzettséget, képesítést igazoló okiratok, bizonyítványok másolata
- 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány másolata (vagy a kérelem elindításának igazolása)
- nyilatkozat arról, hogy a pályázó a pályázatban szereplő személyes adatainak pályázattal összefüggő nyilvántartásához és kezeléséhez hozzájárul (adatvédelmi tájékoztató és nyilatkozat-minta a Győri Nemzeti Színház weboldaláról letölthető)