Junior hálózati szakértő / Projekt asszisztens

  • Cég neve

    DOCCA Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Otthonról végezhető

    • Teljes munkaidő
    • Távmunka
    • Vállalkozói
    • Home office
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Környezeti háttér: elsősorban egy ügyfelünk kiszolgálása, akik elektromos jármű töltőállomásokat építenek, ehhez én és pár kollégám tervezzük és konfiguráljuk a MikroTik eszközöket. Helyszíni munkánk nincs, mindent távolról intézünk - néha este is dolgozunk, - és gyakran angolul kell beszélni, mert mindenféle nemzetiségű alvállalkozókkal dolgozunk együtt. A munka nincs helyhez kötve, otthonról végezhető. 4-6-8 órában is.
A feladatkör: junior-medior hálózatos (preferáltan MikroTik) tudással munka + nyitottság arra, hogy ezt megtanulod mellettem: a projektek többi tagjával kapcsolattartás, megbeszéléseken részvétel, célirányos jegyzetelés (lehet és kell is AI eszközöket használni ebben), projektek követése, egymásra épülő munkafázisok követése.

Elvárások

  • 2-3 év tapasztalat hálózatos és/vagy IT projekt menedzsment területen
  • Angol nyelvtudás közepes vagy felsőfokon, írásban és szóban
  • Hálózatos és Linux ismeretek
  • Logikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • Proaktivitás, lelkesség, precizitás

Előnyt jelent

  • Szakmai végzettség vagy vizsgák
  • Gyártói minősítések, mint a CCNA vagy MTCNA
  • Mikrotik scriptelés, Linux shell scriptelés
  • VMware tapasztalat
  • Jira, Confluence rendszerek ismerete

Amit kínálunk

Anyagiak:
  • Munkavállalóként tapasztalattól, pörgősségtől függően most elsőre bruttó 400-600eFt-t célzok meg fulltime esetén - és arányosan kevesebb a napi 6 vagy 4 óra esetén.
  • Vállalkozóként full time esetén 500-800eFt, szintén arányosan az idővel.

Céginformáció

Cégünkről bővebben: www.docca.hu

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra való kattintással küldött szakmai önéletrajzzal lehet.