E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. logo

Hálózatirányítási villamosmérnök gyakornok (Veszprém)

  • Cég neve

    E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Veszprém

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. | Határozatlan idejű | Részmunkaidős

Legyél Te is gyakornok az E.ON-nál!

Milyen feladatokkal találkozhatsz a munkád során?

  • Feszültségmentesítési igények fogadása, ütemezése, koordinálása, ellenőrzése, engedélyezése.
  • Üzemirányítók napi tevékenységének optimális eloszlásának biztosítása, csúcsok simítása, esetleg másik ÜIK bevonása.
  • Hálózatszámítások végzése.
  • Normál üzemállapot vizsgálata, optimális teherelosztás kialakítása.
  • Kritikus kapcsolási állapotok vizsgálata.
  • Szakmai felügyelet gyakorlása a diszpécser szolgálatok felett.
  • Napi jelentések ellenőrzése, üzemzavarok elemzése, kivizsgálása.
  • Beérkező tervek véleményezése, üzemirányítási szempontok alapján értékelése.
  • ÜIK dokumentációjának naprakészen tartása, ÜIR rendszer adminisztrációja.
  • Az INIS, telemechanikai és SCADA hibák jelzése és továbbítása a megfelelő helyre.
  • Üzemviteli megállapodások készítése, üzembehelyezési programok áttekintése, ellenőrzése, jóváhagyása.

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal
  • Felsőfokú tanulmányokat folytatsz villamosmérnök területen
  • Min. heti 20-25 órát tudnál dolgozni egy héten, legalább 1 évig rugalmasan igazodva a tanulmányaidhoz (pl.: vizsgaidőszak)
  • Magabiztosan használod az MS Office programokat
  • Pontos és precíz munkavégzés jellemez
  • Nyitott vagy a folyamatos fejlődésre és tanulásra

Mit kínálunk Neked a munkádért?

  • Munkabér: br. 2000-2500 Ft/óra
  • Kiváló lehetőség egy multinacionális cégnél komplex szakmai fejlődésre, tapasztalatszerzésre
  • Szakmai mentor
  • Üzletközeliség, rálátás az energiaszektor és az E.ON aktuális témáira
  • Széleskörű kapcsolati háló építése
  • Inspiráló, nyitott csapat
  • Karrierlehetőségek

Munkavégzés helye:

  • Veszprém

Egyéb információ

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök