Hálózatirányítási vezető

  • Cég neve

    COOP Szeged Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6721 Szeged, Szent István tér 16.

  • Fizetés

    Bruttó 600e - 650e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A kiskereskedelmi hálózat áruházainak rendszeres látogatása, az áruházvezetők munkájának támogatása
  • A boltlátogatások során érvényt szerez a vezetői döntéseknek, a hatékony kereskedelmi munkának, irányítja és ellenőrzi a területi menedzserek napi munkáját
  • Az élelmiszerbiztonság, munka és tűzvédelem, környezetvédelemmel kapcsolatos jogszabályok és belső szabályzatok, illetve utasítások betartatása. A HACCP rendszer folyamatos működtetése, ellenőrzése, kapcsolattartás a szakhatóságokkal
  • Érvényt szerez a fogyasztóvédelemmel kapcsolatos előírásoknak, ellátja a Társaságnál a fogyasztóvédelmi referensi feladatokat
  • Figyelemmel kíséri és nyomon követi az üzletek fő mutatószámainak alakulását, javaslatot tesz a hatékonyság javítására
  • Részvétel a hálózati egységek leltározásában, a leltári munkafolyamatok megszervezése és irányítása.
  • Együttműködés a hálózati egységek dolgozóinak kiválasztásában, javaslatot tesz a hatékony létszámgazdálkodásra
  • Nyilvántartja a hálózati egységek működtetésével kapcsolatos szerződéseket, nyomon követi a költségek alakulását
  • Javaslattétel a bolti technológiai fejlesztésekre, aktív közreműködés az üzletnyitások és átépítések bolti technológiát érintő átalakításokban
  • Napi utazás az üzletek között a társaság működési területén

Elvárások

  • Felsőfokú kereskedelmi végzettség előnyt jelent, minimum elvárás a középfokú kereskedelmi képesítés,
  • Élelmiszer kereskedelemben eltöltött min. 3 év vezetői gyakorlat
  • Alkalmanként hétvégi munkavégzés vállalása
  • Elhivatottság az élelmiszerkereskedelem iránt, üzleti szemlélet
  • Motivált, határozott és dinamikus személyiség
  • Jó kommunikációs készség és önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil, biztonságos vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzéshez szükséges mobiltelefon, tablet és hivatali használatú gépjármű
  • Versenyképes jövedelem
  • Azonnali munkakezdés

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet fényképes önéletrajzzal.