E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. logo

Hálózati villanyszerelő (Sárvár)

  • Cég neve

    E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Sárvár

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Hálózati szerelő Sárvár

E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. keres új szerelő munkatársat sárvári munkavégzéssel:

Feladatok:

  • Középfeszültségű és kis feszültségű hálózatok karbantartása, üzemzavar behatárolás, hibaelhárítása
  • Ügyfelekhez, fogyasztásmérő helyekhez kapcsolódó munkák (új fogyasztó bekapcsolása, teljesítmény bővítés)
  • Üzemviteli feladatok végzése (üzemviteli bejárások, érintésvédelmi mérések, hálózati mérések)
  • Üzemi kapcsolások és feszültségmentesítések elvégzése feljogosítás szerint
  • Készenléti ügyelet tartása

Elvárások:

  • Erősáramú villanyszerelői végzettség
  • Alapszintű WINDOWS és MS Office használat, elektronikus levelezés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló hálózatkezelő vagy villamoshálózat és alállomás üzemeltető tanfolyam előnyt jelent
  • KIF FAM, FSMS szerelői kliens kezelői ismeret előnyt jelent

Juttatások:

  • Bruttó 500.000 Ft belépési bónusz
  • Éves bónusz
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
  • Áramdíj kedvezmény
  • Túlóra pótlék
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
  • Modern és biztonságos munkaeszközök
  • Kedvezményes üdülési lehetőség
  • Továbbképzési támogatás
  • Albérleti támogatás költözés esetén

Munkavégzés helye:

  • Sárvár

Egyéb információ

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő