E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. logo

Hálózati szerelő (Szombathely)

  • Cég neve

    E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Szombathely

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Hálózati szerelő Szombathely

E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Szeretsz a szabadban dolgozni? Élvezed, hogy minden munkanap más? Fontos számodra a szakmai fejlődés? Akkor itt a helyed az E.ON-nál! Jelentkezz, ha Szombathely környékén keresel állást

Feladatok

  • villamos hálózatok karbantartása
  • áramhálózati kapcsolások és feszültségmentesítések
  • lakosság bejelentések alapján egyedi és csoportos hibaelhárítás
  • feszültség alatti munkavégzés
  • közvilágítási hibák javítása
  • új fogyasztók hálózatra kapcsolása
  • készenlét tartása

Elvárások

  • villanyszerelői végzettséggel rendelkezel
  • szeretnél B kategóriást jogosítványt szerezni
  • szívesen dolgozol magasban
  • szeretnél céges autóval, otthonról munkába indulni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • KIF FAM, Önálló hálózatkezelői végzettség vagy villamoshálózat üzemeltető tanfolyam

Amit kínálunk

  • bruttó 500.000 Ft belépési bónusz
  • éves bruttó 300.000 Ft cafeteria keret
  • éves bónusz (elérhető az éves bér 10%-a)
  • korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
  • önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulás
  • áramdíj kedvezmény
  • készenlét- és túlórapótlék
  • korlátlan belföldi mobiltelefonhasználat
  • modern és biztonságos munkaeszközök
  • kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség
  • továbbképzési támogatás
  • albérleti támogatás, ha a munkavégzés miatt költözni szeretnél

Munkavégzés helye:

  • Szombathely

Egyéb információ

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő