E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

Hálózati riporting gyakornok (Nagykanizsa, Budapest, Győr)

    E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    Nagykanizsa, Budapest, Győr

  • Fizetés

    Bruttó 2 200 Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
  • Tech stack

    • SAP MS OFFICE
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. | Határozott idejű | Részmunkaidős

Legyél Te is gyakornok az E.ON-nál!

Milyen feladatokkal találkozhatsz a munkád során?

  • SAP riportok futtatása, eredmények ellenőrzése és feltöltése
  • Igény esetén egyeztetés üzemekkel és egyéb szervezetekkel
  • Folyamatfejlesztési javaslatok készítésében való közreműködés

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal
  • Felsőfokú tanulmányokat folytatsz műszaki területen
  • Min. heti 20-25 órát tudnál dolgozni egy héten, legalább 1 évig rugalmasan igazodva a tanulmányaidhoz (pl.: vizsgaidőszak)
  • Magabiztosan használod az MS Office programokat
  • Erős kommunikációs és prezentációs készséggel rendelkezel
  • Kreativitás és proaktivitás jellemez
  • Önállóan/csapatban is könnyedén tudsz dolgozni

Amit kínálunk

  • Munkabér: br. 2200 Ft/óra
  • Kiváló lehetőség egy multinacionális cégnél komplex szakmai fejlődésre, tapasztalatszerzésre
  • Szakmai mentor
  • Üzletközeliség, rálátás az energiaszektor és az E.ON aktuális témáira
  • Rugalmas munkaidő, akár home office lehetőséggel
  • Széleskörű kapcsolati háló építése
  • Inspiráló, nyitott csapat
  • Karrierlehetőségek

Munkavégzés helye: Nagykanizsa, Budapest, Győr

Pozíció azonosító: 225908

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP