Hálózati rendszermérnök

  • Cég neve

    Várkapitányság Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XI. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Tech stack

    • WIFI ACCESS VPN WINDOWS LINUX MIKROTIK CISCO WAN HÁLÓZATI ISMERETEK
  • Módszertan és szoftverek

    • Ccna
    • Siem
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Fizikai és virtuális adatátviteli hálózatok specifikálása, tervezése, dokumentálása
  • IT hálózati infrastrukturális szolgáltatások meghatározása
  • Passzív és aktív vezetékes hálózati üzemeltetése, karbantartása, fejlesztése, új szolgáltatások bevezetése
  • WiFi hálózat üzemeltetése, fejlesztése
  • Hálózati hibák felderítése és elhárítása
  • Javaslattétel az üzemeltett IT hálózati környezet optimalizációjára, új rendszerek és szoláltatások bevezetésére
  • Műszaki ajánlások, stratégiák és standardok kidolgozása az IT hálózatok és szolgáltatások vonatkozásában
  • Projektekben történő szakértői részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, vagy ennek megfelelő szakmai tapasztalat
  • Önállóan és csapatban történő munkavégzés
  • Megoldáscentrikusság
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Tapasztalat és gyakorlati ismeretek Mikrotik, Aruba és/vagy CISCO hálózatok, tűzfalak ( Fortinet) és SD-WAN terén
  • Legalább CCNA, vagy annak megfelelő szintű hálózati ismeretek
  • Site-to-Site és Remote Access VPN megoldások ismerete
  • Windows/Linux rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó készség
  • Komplex gondolkodásmód
  • Képesség nagyvállalati üzleti igények és prioritások, valamint egyéb követelmények szerinti munkavégzésre
  • Dokumentáció készítési jártasság
  • Rugalmasság, terhelhetőség, tanulási hajlandóság

Előnyt jelent

  • Gyártói minősítések
  • Hálózati végpont védelmi megoldások ismerete
  • SIEM ismeretek
  • Jártasság több telephelyes környezet üzemeltetésében
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Rendezett munkakörülmények
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Változatos szakmai kihívások
  • Jól megközelíthető munkahely
  • Kimagasló cafeteria juttatás