MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt. logo

Hálózati műszaki ellenőr

  • Cég neve

    MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Békéscsaba

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Előkészíti a gázelosztó vezeték beruházási munkálatait
  • Kapcsolatot tart a társközművekkel és önkormányzatokkal
  • Végzi a gázelosztó vezeték és nyomásszabályozó beruházások műszaki ellenőrzését
  • Menedzseli a rekonstrukciós beruházásokat (levelezés, szerződéskötés előkészítése, SAP nyilvántartás vezetése)
  • Előkészíti a rekonstrukciós terveket

Amit kérünk

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontos, precíz, szabálykövető munkavégzés
  • Csapatmunkában erős, együttműködő

Előnyt jelent

  • Magyar Mérnöki Kamara közhiteles nyilvántartásában ME-GO vagy ME-GO-R érvényes jogosultság
  • Gázhálózat kivitelezésben, illetve üzemzavar elhárításban szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Változatos, szakmai kihívásokat tartalmazó feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek
  • Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag (Cafeteria)
  • Nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Egészségpénztári hozzájárulás
  • Kedvezményes céges üdülési lehetőségek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek
  • Kockázati balesetbiztosítás
  • Egészségügyi szolgáltatások biztosítása
  • Munkaeszközök biztosítása
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Speciális mérnöki területek