Hálózati munkatárs

  • Cég neve

    MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • A gázelosztó rendszer üzemeltetésével, építésével és szerelésével kapcsolatos feladatok dokumentációjának kezelése
  • Üzemi tevékenységgel összefüggő műszaki támogatás, adatszolgáltatások biztosítása és azok dokumentációjának kezelése
  • A szerelői jelentések műszaki megfelelőségének ellenőrzése, fényképes dokumentumok kezelése
  • Munkalapok előkészítése, számítógépes feldolgozása, költség tartalmú ellenőrzése, számlázás előkészítése
  • Közterületi bontások bejelentése, dokumentálása
  • Helyszíni mérési feladatok elvégzésének dokumentálása
  • Gázszünettel kapcsolatos értesítések elvégzése, dokumentálása, az érintett épületekkel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Megrendelések, illetve teljesítés igazolások előkészítése
  • Anyagkiírások kezelése

Amit kérünk

  • Középfokú műszaki végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Ügyfélközpontú, gyakorlatias gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek
  • Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag (Cafeteria)
  • Nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Egészségpénztári hozzájárulás
  • Kedvezményes céges üdülési lehetőségek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek
  • Kockázati balesetbiztosítás
  • Egészségügyi szolgáltatások biztosítása
  • Munkaeszközök biztosítása
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Szakmunka
  • Víz- gáz- fűtésszerelő