Hálózati mérnök

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Hálózati mérnök új kollégáját keresi partnercégünk!

Amit róluk tudni érdemes, hogy egy több mint 10 éve működő cégről van szó, Budapesten található az irodájuk, az általuk nyújtott szolgáltatások pedig az IT üzemeltetés, felhőszolgáltatások és személyre szabott fejlesztések szakmai profiljára épülnek!

Amik a feladataid lennének:

  • Adatközpontok fizikai és virtuális hálózatainak menedzselése, továbbfejlesztése Partnereink hálózatainak tervezése, kialakítása, azok felügyelete, fejlesztése, migrációja
  • Felhőszolgáltatásunkban hosztolt tűzfal és hálózat biztonsági eszközök menedzselése és továbbfejlesztése
  • Irodai és partner infrastruktúra hálózatok menedzselése
  • Hálózati hibakeresés és elhárítás, hálózatfelügyeleti rendszereink hangolása, továbbfejlesztése
  • ISO, megfelelősségi és biztonsági auditok támogatása a hálózatok és a hálózatbiztonság vonatkozásában
  • Level 2-3 támogatás és tanácsadás ügyfeleink részére

Amikre szükséged lesz a pozíció betöltéséhez:

  • 4-5 év ügyfélkörnyezetben szerzett szakmai tapasztalat, ahol a feladatok közé tartozott a tervezés, kialakítás, üzemeltetés és a hibakeresés-hibaelhárítás is
  • Stabil, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • IT szakirányú, műszaki felsőfokú végzettség előny, de többéves szakmai tapasztalattal kiváltható
  • CCNP, vagy legalább CCNA képesítés, illetve egyéb Cisco, Fortinet, F5, Juniper gyártói vizsgák
  • Tapasztalat a következőkben: Cisco/Dell switchek, Cisco ASR routerek, ASA tűzfalak, FortiGate, FortiWeb, NSX-T, CWDM, Cisco Firepower, FortiGate, FortiWeb, pfSense/OPNSense, Mikrotik, stb.

Ami őket jellemzi:

  • Emberközpontú hozzáállású, célorientált vezetés
  • Versenyképes bérezés senioritás alapján, cafeteria
  • Próbaidő alatt kötelező bejárás, utána Home Office lehetőség
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony, azonnali kezdési lehetőséggel
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő gyümölcs az irodában

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök