Hálózati - linux rendszermérnök

  • Cég neve

    Mobil Adat Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Montevideó utca

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • LINUX CISCO MIKROTIK CENTOS DNS APACHE NETWORK
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Hálózati eszközök és szerverek (Linux) felügyelete, üzemeltetése
  • Hibajegyek kezelése
  • SIM provisioning
  • Partneri hálózati eszközök működésének támogatása
  • Logok elemzése
  • Üzemeltetéshez kapcsolódó folyamatok fejlesztése, automatizálása és tesztelése

Feladatkör célja
Mobil Adat Kft. hálózati eszközeinek felügyelete, üzemeltetése, felmerülő hibák kezelése, üzemeltetéshez kapcsolódó folyamatok optimalizálása.

Elvárások

  • Linux ismeret
  • Hálózati topológia elkészítésének képessége (CR-ek esetén meglévő topológia aktualizálása)
  • Hálózati eszközök és szerverek menedzselésének tapasztalata

Előnyt jelent

  • Informatikai végzettség
  • Távközlési szolgáltatási környezet ismerete
  • Üzemeltetted már a Mobil Adat Kft. által is működtetett hardverek/szoftverek valamelyikét:

Hálózati eszközeink:

  • Cisco: ISR, ASA, Firepower
  • Mikrotik

Alkalmazások, szoftverek, amiket használni fogsz:

  • Red Hat Enterprise Linux
  • CentOS
  • Freeradius
  • OpenLDAP
  • DNS (bind)
  • Webkiszolgáló (Apache)
  • Postfix
  • Zabbix
  • Wazuh
  • Graylog
  • Bacula

Network Architect ismeretek

  • GSM, NB-IoT ismeretek, elsősorban adatkapcsolat (3GPP)

Amit kínálunk

  • Olyan kollégákkal dolgozhatsz együtt, akik nagy hangsúlyt fektetnek arra, hogy egy csapatként dolgozzanak az eredmények elérése érdekében
  • A csapatot informális hangnem és tisztelet jellemzi
  • Családias hangulatú cégkultúra (nem multi)
  • Hiszünk a coaching szemléletben és a folyamatos önfejlesztésben.
    A Mobil Adat Kft. egy erős értékalapú vállalat, ahol az elkötelezettség, az alaposság és a kölcsönös tisztelet az alapértékek közé tartozik, és a csapatmunka, valamint a szakmaiság elengedhetetlen a munkánkhoz.
  • Változatos, kihívásokkal teli, érdekes munkakört hosszú távú szakmai fejlődési lehetőséggel
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszonyt egy stabilan növekvő vállalatnál
  • Kiemelt bért, mobiltelefont, laptopot, home office lehetőséget
  • Igényes munkakörülmények (fűtött, világos, higiénikus), frekventált környéken

Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Montevideo u 3/B., részben otthoni munkavégzéssel

Céginformáció

A Mobil Adat Kft. online pénztérgépekhez, étel-ital automatákhoz, POS-okhoz, illetve egyéb iparági szereplőknek és gyártóknak kínál komplex informatikai szolgáltatást már több, mint 12 éve, és az IoT/M2M eszközök piacvezető adatkommunikációs szolgáltatója Magyarországon.
Az IoT/M2M mobil kommunikációs eszközök és az erre épülő informatikai megoldások biztonságos kiszolgálása saját fejlesztésű, online felületen elérhető integrált SIM és IoT management platform segítségével történik, ami egyedülálló a távközlési piacon.

Kinek való ez a munka?

Olyanoknak, akik

  • szeretnek optimalizálni
  • nem ijednek meg a konfigurálástól, frissítések elvégzésétől
  • rendszer szintű működtetésben (is) tudnak gondolkodni
  • képes a logok értelmezésére, elemzésére
  • önálló munkavégzésre (is) képesek

Kinek nem való ez a munka?

  • Szerencsevadászoknak, akik csak ugródeszkaként tekintenek a cégre és a pozícióra
  • Olyanoknak, akik
    • nem tudnak rendszerekben gondolkozni
    • a topológiai változáshoz kapcsolódó dokumentálást értelmetlennek tartják
    • mindig másokat akarnak a munkavégzéshez odaengedni, de maguk a munkavégzésben nem akarnak részt venni

Ami a munkáltatót jellemzi:

  • Emberközpontú hozzáállású vezetés
  • Eredményorientált munkavégzés mikromenedzsment nélkül
  • Versenyképes bérezés
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a JELENTKEZEM gombra kattintva küldje el.