E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. logo

Hálózati innovációs szakértő

  • Cég neve

    E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Győr

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. | Határozott idejű | Teljes munkaidős

Ha velünk tartasz, lehetőséged lesz hálózati projekteken dolgozni egy lelkes projekt csapat részeként. A munkakörben nincsenek típusfeladatok, minden feladat egy új és izgalmas kihívás, ahol a kreativitásodra, kitartásodra és digitális készségeidre kell alapoznod, hogy megtaláld a megoldást.

Ezeket a feladatokat bízzuk rád:

  • Támogatási forrással rendelkező műszaki feladatok vezetése, költségterv készítése, előhaladás és képviselet biztosítása
  • Projektben felmerülő fejlesztési és kivitelezési munkák nyomon követés és támogatása
  • Projektek befejezését követően a pénzügyi és adminisztrációs feladatok lezárása
  • Vállalati folyamatok szerinti projekt működés biztosítása.
  • Társosztályokkal történő együttműködés, felmerülő igények vizsgálata
  • Nemzetközi- és hazai pályázati eljárásokban és azok összefogásában részvétel
  • Hálózati témájú, projektet érintő anyagok összeállítása és előadások tartása

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi villamosmérnöki vagy energetikai végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év releváns munkatapasztalat
  • Erős vagy komplex folyamatok tervezésében és részletes elemzésében
  • Jól kezeled a kockázatokat és bizonytalanságokat
  • Szakmai kérdésekben felelős és bátor vagy, tudsz önállóan dolgozni
  • Összekapcsoló szerepet tudsz betölteni
  • Nyitott vagy és lételemed a folyamatos fejlődés
  • Projektmenedzsment, energiapiaci vagy energetikai szabályozáshoz köthető tapasztalat előnyt jelent.

Amiért jó Nálunk dolgozni:

  • Az energiaszektor piacvezetőjénél valósíthatod meg céljaidat
  • Multinacionális cégnél komplex szakmai fejlődés
  • Üzletközeliség, értékteremtő feladatok
  • Dinamikus, innovatív szakmai környezet
  • Áramdíj kedvezmény
  • Teljesítmény alapú éves bónusz
  • Éves bruttó 300.000 Ft Cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Magánegészségügyi járóbeteg-ellátás
  • Céges laptop, céges telefon magánhasználattal

Együtt fejlődve formáljuk a jövő hálózatát. Tarts velünk!

Munkavégzés helye: Budapest, Győr

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.