E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. logo

Hálózati innováció kiemelt szakértő

  • Cég neve

    E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Pécs, Győr

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Ha velünk tartasz, lehetőséged lesz hálózati projekteken dolgozni egy 16 fős lelkes innovációs csapat részeként. A munkakörben nincsenek típusfeladatok, minden feladat egy új és izgalmas kihívás, ahol a kreativitásodra, kitartásodra és digitális készségeidre kell alapoznod, hogy megtaláld a megoldást.

Feladatok:

  • Stratégiai és innovációs projektek vezetése, költségterv készítése, projektmenedzsment
  • Innovációs lehetőségek feltérképezése, ötletek megfogalmazása és megvalósítása.
  • Új megoldások vizsgálata, költségelemzés és bevezetésére való javaslattétel
  • Projektek befejezését követően az eredmények elemzése és a kiterjesztésre való előkészítés vezetése
  • Hosszú távú innovációs stratégia és vállalati folyamatok frissítésében való részvétel
  • Társosztályokkal történő együttműködés, felmerülő igények vizsgálata
  • Hálózati témájú anyagok összeállítása és előadások tartása
  • Nemzetközi munkacsoportokban, EU-s és/vagy támogatott projektben való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (preferáltan villamosmérnöki, energetikai vagy informatikai) végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 3 év releváns munkatapasztalatod van
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel
  • Erős vagy komplex folyamatok tervezésében és részletes elemzésében
  • Jól kezeled a kockázatokat és a bizonytalanságokat
  • Szakmai kérdésekben felelős és bátor vagy, tudsz önállóan dolgozni
  • Összekapcsoló szerepet tudsz betölteni
  • Nyitott vagy és lételemed a folyamatos fejlődés.
  • Előny: Projektmenedzsmentben vagy energiaiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Az energiaszektor piacvezetőjénél valósíthatod meg céljaidat
  • Multinacionális cégnél komplex szakmai fejlődés
  • Üzletközeliség, értékteremtő feladatok
  • Dinamikus, innovatív szakmai környezet
  • Teljesítmény alapú éves bónusz
  • Éves bruttó 300.000 Ft Cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Magánegészségügyi orvosi szolgáltatások

Együtt fejlődve formáljuk a jövő hálózatát. Tarts velünk!

Munkavégzés helye: Budapest, Pécs, Győr

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Projektmenedzsment