Hálózatépítési szerelő

  • Cég neve

    MVM Émász Áramhálózati Kft.

  • Munkavégzés helye

    Eger (+Émász Áramhálózati Kft elosztási területe)

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

A hálózatépítési önálló szerelő feladatköre a KÖF és KIF hálózatépítési és hálózatfelújítási projektek kivitelezésében való részvétel, szakfeladatok önálló végrehajtása, esetenként munkacsoport irányítása.

Feladatok

  • Hálózatszerelési és építési feladatok önálló elvégzése, alkalmanként a munkacsoport vezetése
  • Felelősség vállalása a munkabiztonsági- tűz- és környezetvédelmi, technológiai előírások betartásáért, valamint munkavezetőként a munkacsoport tagjaival való betartatásáért
  • A rábízott munkaterület kialakítási feladatainak végrehajtása
  • Munkavezetőként felelős a munkaterületi munkaszervezésért és feladat végrehajtásért
  • Képes a napi munkafeladat elektronikus munkairányító rendszerben, vagy egyéb dokumentumokban történő visszajelentésére
  • Hálózatépítési szerelőként köteles készenléti szolgálatot adni, üzemzavari és HAVARIA helyzetek kezelésében részt venni
  • Anyagmozgatási feladatok ellátása

Amit kérünk

  • Villanyszerelő szakmunkás bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Minőségtudatosság és elkötelezettség a hatékony működés iránt

Előnyt jelent

  • Önálló villamos hálózatkezelő bizonyítvány
  • Kisgépkezelői és teherkötözői képesítés
  • KIF kábelszerelő képesítés
  • Emelőgép kezelői képesítés

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • Szakmai életpálya támogatása
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek
  • Modern és biztonságos munkaeszközök és munkaruha

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő