Hálózatépítési szerelő

  • Cég neve

    MVM Démász Áramhálózati Kft.

    Kecskemét (+MVM Démász Áramhálózati Kft. szolgáltatási területe)

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

A hálózatépítési szerelő feladatköre a kisfeszültségű (KIF) és középfeszültségű (KÖF) hálózatépítési és hálózatfelújítási projektek kivitelezési tevékenységének végzése.

Feladatok

  • Villamos hálózatépítéssel összefüggő feladatok helyszíni végrehajtása
  • Villamos hálózatépítéssel összefüggő munkavégzés során a munkabiztonsági, technológiai és környezetvédelmi előírások betartása
  • A rendelkezésére bocsátott erőforrások (eszközök, szerszámok, gépek, stb.) rendeltetésszerű és hatékony használata
  • Munkavezetővel, szerelő kollégákkal való hatékony együttműködés
  • Az üzemzavari készenléti rend működtetésében, valamint a HAVARIA helyzetek kezelésében való részvétel

Amit kérünk

  • Villanyszerelő végzettség
  • Minimum 1 év villamos ipari szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság és alkalmazkodó képesség
  • Minőségtudatosság és elkötelezettség a hatékony működés iránt

Előnyt jelent

  • Elosztóhálózati építési projektek kivitelezésében szerzett tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • Szakmai életpálya támogatása
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek
  • Modern és biztonságos munkaeszközök és munkaruha

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő