Hálózatépítési művezető

  • Cég neve

    MVM Démász Áramhálózati Kft.

  • Munkavégzés helye

    Kecskemét és Démász szolgáltatási terület

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

A KÖF és KIF hálózatépítési és hálózatfelújítási projektek elemi kivitelezési tevékenységének előkészítése, irányítása, szakmai, munkabiztonsági felügyelete és elszámolása, D-tervi dokumentáció előállítása.

Feladatok

  • Hálózatépítési kivitelezési munkák ütemezése
  • A hozzárendelt munkatársak tevékenységének irányítása és koordinálása
  • Együttműködés a hálózatüzemeltető szervezettel, külső- és belső partnerekkel, hatóságokkal, szolgáltatókkal
  • Emberi és gépi erőforrások összerendelése a hálózatépítési beruházásokkal kapcsolatban
  • A beruházási munkák elszámolásának, a D-tervi dokumentáció előállításának koordinációja
  • Részvétel az üzemzavari készenléti rend szervezésében és működtetésében, valamint a HAVARIA helyzetek kezelésében

Amit kérünk

  • Középfokú erősáramú végzettség
  • 1 év építőipari tevékenységben szerzett irányítói szakmai gyakorlat
  • Rendszerszemlélet
  • Rugalmasság
  • Minőségtudatosság és elkötelezettség a hatékony működés iránt
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Építési projektek tervezésében, kivitelezésében szerzett vezetői tapasztalat
  • MV-VI-R felelős műszaki vezetői jogosultság
  • SAP felhasználói ismeret

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami nagyvállalatnál
  • Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Áramdíj kedvezmény
  • Magán egészségbiztosítási csomag
  • Kockázati élet- és balesetbiztosítás
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Üzleti támogató központok
  • Csoportvezető