Hagyományos köszörűs

  • Cég neve

    JOBMETAL Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    3063 Jobbágyi, Losonci út 7.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 500e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

- Egyedi és sorozat gyártott alkatrészek köszörülése.
   ◌ Palást köszörű gépen
   ◌ Sík köszörű gépen
   ◌ Furat köszörű gépen
   ◌ Csúcsnélküli köszörű gépen
- A minőségellenőrzéshez szükséges mérések elvégzése.
- Előírt dokumentációs rendszer vezetése (termelési lap).

Elvárások

- Köszörűs munkatapasztalat (preferáltan  palástköszörűs).
- Több éves szakmai tapasztalat.
- Műszaki rajzolvasási készség, mérőeszköz ismeret, használat.
- Önálló gépbeállítás.
- Felelősségteljes, precíz munkavégzés.
- Nyitottság a folyamatos fejlődésre.
- Szakmai elhivatottság.

Amit kínálunk

- Egyéni bérmegállapodás (tapasztalatok és végzettség alapján).
- Egy műszakos munkarend (H-P-ig) nincs hétvégi munkavégzés.
- Utazási támogatás.
- Kulturált munkakörülmények.
- Nyitott vezetőség.

Céginformáció

Cégünk indulását sok éves ipari és kereskedelmi tapasztalat előzte meg. Ezen tapasztalatokat
felhasználva kezdtük el saját műhelyünk működtetését. A cég fő profilja a fémforgácsolás,
azon belül is a gépi forgácsolás, valamint köszörülés.
Szakértelmünkkel és elhivatottságunkkal egyaránt igyekszünk kielégíteni a már meglévő és
leendő partnereink elvárásait. Vállaljuk egyedi és kis szériás alkatrészek, komplett
készülékek, fémipari szerszámok legyártását esetleges összeszerelését. Csapatunk és
telephelyünk bővítéséhez köszörű munkában jártas, tapasztalt kollégát keresünk, jobbágyi
munkavégzéssel.

A "Jelentkezem" gombra kattintva csatolja fényképes bérigénnyel megjelölt önéletrajzát.